“Президентом стане “темна конячка””: Зірка “Битви екстрасенсів” зробив сенсаційну заяву

Валерій Сараула – відомий телеведучий і дослідник паранормальних явищ. Вся Україна знає його за передачами «Паралельний світ», «Загублений світ», також він неодноразово брав участь в ролі експерта в «Битві екстрасенсів». 

Пише korupciya.com

Серед кандидатів в Президенти, він виділив найбільш очевидних і прогнозованих, всього 8 осіб. Ними виявилися: Петро Порошенко, Юрій Бойко, Володимир Гройман, Віталій Кличко, Володимир Парасюк, Олег Ляшко, Надія Савченко та Юлія Тимошенко. До кандидатів Сараула для чистоти експерименту додав ще два порожні папірці, так звані «сліпі конячки».

“Це проект «Екстрасенсів. Нет» ніякої політики. Сліпе голосування народу України на виборах 2019 року, яке відбудеться саме зараз. Так зване інтуїтивне голосування. Люди, які навіть не знали, чиї портрети тут знаходяться, зроблять свій вибір.”

Валерій просидів на площі більше 6 годин з обіду до самого вечора, голосувати запрошувалися люди, які дійсно хотіли спробувати взяти участь у проекті, насильно нікого не змушували. Всього свій вибір зробили 92 людини.

«Людина підходить і ось вона відчуває, що їй хочеться покласти кришечку до “виборчого бюлетеня” , вона залишає. У кого буде більше кришечок той і переможе. Ми побачимо, кого насправді людська інтуїція вибере Президентом України. Попереджаю, це експеримент не проплачений жодною політичною партією України», – заявляв сам Сараула.

Результати експерименту вразили всіх присутніх.

  • На останньому місці з результатом всього 7 голосів виявилася Юлія Тимошенко.
  • На п’ятому місці, набравши 8 голосів закріпилася Надія Савченко.
  • Четверте місце розділили стразу 3 кандидата: Петро Порошенко, Володимир Парасюк і Олег Ляшко.
  • На третє місце з результатом 10 голосів вирвалися Юрій Бойко, Віталій Кличко.
  • Друге місце з результатом в 13 голос зайняв прем’єр-міністр України Владмир Гройсман
  • Але ось на першому місці «сліпа конячка», порожній листочок набрав аж 14 голосів.

Сараула заявив, що Президентом України стане людина, яка ще не відома в політичних колах.

Президентом України буде людина, яка ще не відома широко, яка десь займається чимось. За це проголосували громадяни України, віддавши 14 голосів. Виграла сліпа конячка. Можливо це відома людина, але ще не настільки в політиці. Її розрекламують прямо перед виборами.

До речі нагадаємо, що таке пророцтво має повне право на існування, адже багато експертів заявляють про те, що Президентом України може стати людина абсолютно не пов’язана з політикою. Найгучнішими кандидатами називають лідера «Океану Ельзи» Святослава Вакарчука та відомого коміка Володимира Зеленського.

Чи виявиться пророцтво вірним – дізнаємося в 2019 році.