“Пощади не чекайте!”: Скандальний український артист різко прокоментував перемогу MARUV на національному відборі

В суботу, 23 лютого, Україна обрала виконавця, який представлятиме нашу країну на співочому конкурсі “Євробачення-2019”. На головній європейській сцені виступить епатажна виконавиця MARUV. 

Проте одразу після фіналу національного відбору на співачку посипалась критика зі всіх сторін. Співачку звинувачують у гастролях по містах країни-агресора. 

Сообщает korupciya.com

З критикою української учасниці на Євробаченні у Тель-Авіві виступив і відомий український артист Антін Мухарський.

Антін відзначається своїми різкими висловлюваннями і у випадку зі співачкою Марув слів не вибирав.

“Спершу Оксана Марченко бере участь у танцях з зірками, потім глядачі віддають свої голоси за Марув, потім на президентських виборах перемагає Зеленський, потім до нас на гастролі приїздять Кіркоров та Басков, а потім в Україну заходять російські танки, охороняючи святе право рускоязичного насєлєнія смотрєть тєлєвізор. І Зе, і Марув, і Марченко у танцях, і війна у нашому домі – кавалки одного ланцюжка, який має на меті деморалізувати тих українців, що борються. Ядерної зброї не треба. Достатньо контролювати кнопку пульта. Москва добре розуміє: ХТО КОНТРОЛЮЄ ТЄЛЄВІЗОР – той і хазяїн в країні. Це РЕВАНШ, панове, хочете ви цього чи ні…

Але не може ядерна зброя знаходитись у приватних руках. Держава (якщо вона хоче такою бути, а не здаватися) МАЄ БРАТИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПРОСТІР ПІД СВІЙ КОНТРОЛЬ. МИ – воююча країна, а тому маємо повне право на обмеження певних свобод, які несуть загрозу нашій інформаційній та національній безпеці. Демократія у країні, дебільшістьблядачів))) є продуктом деградативної селекції совка, унеможливлює сталий розвиток країни.

Але щось я стаю схожим на старого пердуна-моралізатора))) і це мені не подобається!!! Марув – то Марув, Зеленський – то Зеленський… але, с*ка, коли ми знов зустрінемось на барикадах, пощади не чекайте!!! Ото вже буде лютий пи*д*ць!!!”.

До слова, у співачки Марув є одна доба аби підписати контрак з Національною телекомпанією України, проте співачка повинна відмовитись від гастролей в Росії.