“Победа. Одна на всех”: Стало відомо, хто з українських артистів візьме участь у скандальному концерті на “Інтері” 9 травня

9 травня телеканал «Інтер» готує цикл передач, присвячених Дню Перемоги. Кульмінацією святкового репертуару стане концерт “Перемога. Одна на всіх”. Про це пише Главком, інформують Патріоти України.

Як відомо, програма, яка тільки планується до показу завтра о 20:30, вже викликала скандал. Сьогодні стало відомо, що під час концерту буде представлено 27 номерів.

Серед учасників – Таїсія Повалій, Володимир Гришко, Надія Мейхер, Злата Огнєвич, Віталій Козловський, El Кравчук, Міла Нітіч, Влад Ситник, Світлана Тарабарова, Наталія Бучинська, Сергій Гладир, Наталя Валевська, Ольга Цибульська, Іван Березовський, Наталія Гордієнко, Вадим Олійник, групи «Брати Карамазови», «Авіатор», Freedom-Jazz, «Анна-Марія» та MenSound.

Організатори програми відзначають, що номер кожного артиста – це окрема, закінчена історія зі своїм сюжетом і постановкою. Знамениті військові пісні зазвучать по-новому завдяки сучасним аранжуванням, унікальним номерам і спецефектам.