Перша репетиція на палаючих сходах: Фото та відео MELOVIN на Євробаченні-2018

Співак Костянтин Бочаров, більш відомий за сценічним ім’ям MELOVIN, посилено готується до старту Євробачення-2018, де він представлятиме Україну, повідомляють Патріоти України з посиланням на 24 канал. Вокаліст уже провів першу репетицію, яка вражає ефектними декораціями.

Як відомо, у 2018 році пісенний конкурс Євробачення пройде у Лісабоні. Всі конкурсанти вже приїхали до Португалії, де завершуються останні приготування до шоу. Україну цьогоріч представлятиме талановитий співак MELOVIN, який здобув перемогу на Нацвідборі Євробачення. Вокаліст виконає пісню “Under The Ladder”.

На кадрах з репетиції, опублікованих оранізаторами Євробачення, видно, що, окрім MELOVIN’а, на сцені будуть бек-вокалісти, які синхронно повторюватимуть рухи. Серед декорацій, які використав співак – сходи та підвищення, на якому розмістили рояль, верх якого нагадує труну. Тому в Європі українця вже назвали “стильним вампіром”.

Як і обіцяв MELOVIN, його виступ буде гарячим. Згідно з опублікованих фото та відео, під час виконання пісні загоряться сходи, що додасть ще більшої ефектності постановці. Таку ідею подав хореограф Костянтин Томільченко, який і є автором спецефектів.

«Я трішки нервував на початку, але мені вдалося це подолати, репетиція пройшла дуже добре. Ймовірно, це буде найбільша аудиторія, перед якою я коли-небудь виступав. Звук був приголомшливим, це кращий звук, який я коли-небудь відчував на сцені», – поділився враженнями співак.

Згідно з прогнозами букмекерів, MELOVIN може посісти третє місце в півфіналі та побореться за перемогу на Євробаченні-2018. Виступ українця припадає на 10 травня. Дивіться відео з репетиції MELOVIN’а на Євробаченні-2018