Культова російська співачка 90-х помолодшала на 30 років (фото)

Співачка Тетяна Буланова зробила пластику і стала невпізнаваною, повідомляють Патріоти України з посиланням на Аsn.in.ua.

Колись популярна співачка зробила ендоскопічну підтяжку чола і скронь. Така процедура дозволяє підняти куточки брів, зробивши погляд більш відкритим. Не виключено, що був зроблений ліпофілінг обличчя, коли спеціальною рідиною заповнюють западини в області щік, носогубок, скронь, очей. Також на думку фахівців, Буланова скористалася фракційним омолодженням обличчя, шиї і декольте (робиться спеціальним лазером). І звичайно, біоревіталізація. Комплекс цих процедур дозволяє за короткий термін зробити обличчя молодшим а овал підтягнутим.

Сама співачка поки ніяк не коментує своє перетворення. У той же час нагадаємо, останнім часом Буланову критикували за неприглядний зовнішній вигляд. Співачка округлилася на обличчі і виглядала розпливчасто. У той же час багато шанувальників констатували, що ці зміни зробили Буланову хоч і зовні молодшою, але не схожою на себе. Зокрема, особливістю обличчя Тетяни були її тонкі губи.