Гітлер прийшов на засідання індійського парламенту: фотофакт

За повідомленням Dailymail стало відомо, що індійський політик Нарамаллі Сівапрасад з’явився з парламенті країни одягнений, як Адольф Гітлер.

Політик приклеїв собі вуса із зубної щітки і одягнув піджак кольору хакі зі свастикою на рукаві. При зустрічі з колегами вони використав нацистське вітання.

Свій вчинок Сівапрасад пояснив тим, що хоче домогтися більше бюджетних коштів для розвитку свого штату на півдні Індії. Таким чином, сказав Сівапрасад, він натякає прем’єр-міністру країни Нарендра Моді, щоб той “не наслідував Гітлера”. Що саме мав на увазі політик, не до кінця зрозуміло.

Варто згадати, що уряд Моді заперечував будь-які порівняння з нацистським німецьким диктатором.

До слова, президент Туреччини Реджеп Ердоган впевнений в тому, що Ізраїль – “фашистська і расистська держава”. Таку заяву турецький лідер зробив після прийняття Кнесетом закону про єврейський характер Ізраїлю зі столицею в Єрусалимі.

Виступаючи в парламенті, Великих національних зборах Туреччини, Ердоган заявив, що немає ніякої різниці між “расовою одержимістю Гітлера і розумінням ізраїльським урядом того, що ця земля належить тільки євреям”.

Він також назвав дії Збройних сил Ізраїлю в секторі Газа і Єрусалимі “злочинами проти людства”.

Туреччина визнає Єрусалим столицею Палестини. Таке рішення було прийнято після того, як президент США Дональд Трамп в минулому році визнав це місто столицею Ізраїлю.

19 липня Кнесет прийняв закон про національний єврейський характер держави Ізраїль, який закріплює “виключне право євреїв на національне самовизначення” на території країни.

Згідно з прийнятим документом, Ізраїль – це історична батьківщина єврейського народу, право на національне самовизначення є тільки у єврейського населення, іврит – єдиний офіційний мову держави, Єрусалим – столиця країни, а розвиток єврейських поселень являє собою завдання державної важливості. Статус арабської мови знижений з офіційного до “спеціального”, що дозволить надалі використовувати його в державних установах.

Джерело