Черговий російський “зашквар” нацвідбору “Євробачення-2019”: Переможниця конкурсу MARUV може не поїхати на фінал до Тель-Авіву через гастролі в РФ

Переможниця національного відбору MARUV може не поїхати в Тель-Авів представляти Україну на музичному конкурсі Євробачення. Про це вже встигли заявити члени правління Громадського мовника і віце-прем’єр міністр України, зазначають Патріоти України.

«Друзі, ми нагадуємо, що СТБ проводить відбір. А НГТУ підписує договір з виконавцем. Рішення НГТУ буде скоро», – написала член правління Олександра Кольцова.

Віце-прем’єр міністр України Владислав Кириленко на своїй сторінці в facebook повторив, що не може України представляти артист, який влаштовує гастролі в країні-агресорі і планує це робити і далі. Міністр додав, що в зв’язку з цим історія з учасником від Києва ще далека від завершення.

Громадський мовник повідомив, що «надав переможцю нацвідбору на ознайомлення договір з умовами участі в міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення». Офіційне оголошення представника від України на «Євробаченні-2019» відбудеться по завершенні перевірки музикантів на відповідність умовам і після підписання договору».

>
Голова правління «Національної громадської телерадіокомпанії України» Зураб Аласанія за кілька годин до фіналу написав, що більшість учасників відбору так чи інакше пов’язані з Росією.

«Це свідчить про набагато гіршу і небезпечну річ. А саме: в той час, коли українське суспільство шукає і виробляє нові правила безпеки в стані війни, яку РФ веде з Україною, – українська сфера культури в цілому і музики зокрема (особливо – шоу-бізнес) – все ще інтегрована в російщину більше, ніж ми з вами представляємо. І звичайно більше, ніж нам хотілося б», – пише він.